Wszystkie kategorie
EN

O nas

Jesteś tutaj :Strona główna > O nas > Profil firmy

1-letnie

Office

Koncepcja grupy Y jest azjatycką agencją zajmującą się ekspozycją detaliczną, która dostarcza rozwiązania dla całej marki. Jej główna siedziba znajduje się w Singapurze i zajmuje się profesjonalnym planowaniem wizerunku marek. Działalność naszej grupy obejmuje: całościowe planowanie wizerunku marki, wyświetlacz sklepu planowanie, lady sklepowe, dekoracja butików, wystawa okienna, wystawa POSM, Roadshow, Podium i różne wydarzenia.

Usługi naszej grupy obejmują oryginalne, kreatywne projekty, prototypy, produkcję, instalację na miejscu i globalną dostawę, jest w stanie zapewnić klientom kompletne, kompleksowe usługi wsparcia. Posiadamy stałą i długoterminową fabrykę produkcyjną w Chinach oraz szereg wspierających zespołów obsługi klienta w regionie Azji i Pacyfiku, aby dostosować rozwiązania wizualnego merchandisingu do lokalnego rynku dla klientów.Naszym atutem

interakcja

Komunikacja w interakcjach

Zapewnij obsługę klienta 1 na 1, jeden zespół jest budowany w celu śledzenia zamówienia, od wstępnej komunikacji, projektowania, produkcji, dostawy i obsługi posprzedażnej. Nasz proces produkcyjny to wizualizacja, udostępnianie całego procesu za pośrednictwem stacji roboczej online.

innowacja

Projekt Innowacji

Mając szerokie rozeznanie w branży retail i reklamie, łącząc trendy rynkowe i wymagania klienta, kreatywni projektanci dostarczają odpowiednie rozwiązania projektowe rekwizytów, pomagają zwiększyć sprzedaż produktów

bezbłędność

Produkcja błędów

Nalegaj na wytwarzanie wysokiej jakości stojaków na rynki. Ponad 20 lat profesjonalnego doświadczenia w produkcji, próbuj badań i rozwoju nowego zrównoważonego materiału do ekoprojektu.


业务流程-01

公司 客户 照片